jedź z nami!

Choć świat zmienia się szybko i brak już białych plam na mapach, nie oznacza to, że nie ma w nim miejsc wartych odkrycia dla samych siebie i spraw, w które warto się zaangażować dla innych.

Jesteśmy ludźmi z pasją, gnanymi po świecie nie tylko chęcią przygód, ale także poznawania, doświadczania i lepszego rozumienia tego co widzimy. Stronimy od głośnych, zatłoczonych kurortów, i pseudo egzotycznych pokazów dla turystów. Docieramy do tego co rdzenne i prawdziwe, stawiamy na autentyczne przeżycia i emocje. Angażujemy się i doświadczamy. Zanurzamy w innym świecie i dajemy mu się na chwilę pochłonąć. Odczuwamy go takim jaki jest – bez upiększeń, czasami surowy i okrutny, ale znacznie częściej szczerze życzliwy i radosny. Przepełniony barwami, emocjami i smakami. Wypełniony jak życie – czasem uśmiechem a czasem łzami, splecionymi ze sobą w korowodzie zmian, gdzieś pomiędzy współczesnością a echami tego, do czego tęsknimy – świata wyobrażeń z dawnych map i podróży w nieznane.

Pomagamy odkrywać i poznawać. Uczymy się rozumieć różnorodność. Uczymy się także dawać coś od siebie. Każda nasza wyprawa ma ambicję stać się równorzędną wymianą kulturowych wrażeń, przełamując typowe relacje między turystami i odwiedzanymi społecznościami. Szanujemy zarówno naszych kontrahentów jak i ludzi, którzy bezpośrednio – często bardzo spontanicznie – świadczą dla nas różne usługi, są naszymi przewodnikami po lokalnym świecie. W każdy wyjazd staramy się zaangażować własne siły aby w przemyślany sposób zrobić coś, co mogłoby choćby w skali mikro pomóc rozwiązać jakąś istotną lokalnie kwestię…

Wierzymy, że dzięki takiemu podejściu tworzymy podwaliny bardziej zrównoważonej i świadomej turystyki.
Jeżeli podzielasz naszą pasję i zachwyt świata oraz ideały, które nami kierują …

Jeżeli chcesz nas poznać, wyjechać z nami w jedną z naszych podróży daj znać! Nowo planowane wyprawy znajdują się na stronie naszego biura podróży:

http://www.ethnoadventure.com

Możesz skontaktować się z nami także tutaj: kontakt@ethnoadventure.com lub na naszy fan page’u na Facebooku.

 

cropped-image4.jpg

One comment

Dodaj komentarz